Laiptų turėklai su stiklais

Laiptų turėklai su stiklais – stilius ir elegancija

Patys originaliausi, elegantiškiausi ir be abejo patys stilingiausi iš mūsų siūlomo gaminių spektro yra nerūdijančio plieno turėklų konstrukcijos su stiklais. Nerūdijančio plieno stiklo turėklų sukuriamas erdvumo, grakštumo pojūtis taps pagrindiniu akcentu bei pritaps bet kokio dizaino patalpose, be to jie yra visiškai saugūs. Šiems nerūdijančio plieno turėklams gaminti naudojamas pakankamo storio stiklas. Šis stiklas gaminamas naudojant išskirtinę gamybos technologiją, kuri stiklui suteikia patobulintas atsparumo savybes, dėl to šiuos turėklus galima eksploatuoti ilgą laiką, nesibaiminant jokių traumų ar pasekmių žmonių sveikatai.
Šių nerūdijančio plieno turėklų su stiklais naudojimo spektras yra pakankamai platus. Jie ypač yra populiarūs klubuose, medicinos įstaigose, prekybos centruose, biuruose, restoranuose, grožio salonuose, visur, kur siekiama sukurti originalią, erdvią ir elegantišką, gal net prabangią aplinką.
Turėklų paskirtis yra užtikrinti patogų judėjimą laiptais, todėl laiptų turėklai su stiklais turėtų būti maksimaliai stiprūs.

Kokį stiklą mes naudojame

Mūsų įmonės siūlomiems nerūdijančio plieno turėklams su stiklais, naudojamas grūdintas arba sluoksniuotas, laminuotas stiklas, kurio storis yra nuo 5 iki 16 mm. Užsakovui pageidaujant stiklinė turėklų dalis gali būti visiškai skaidri arba matinė. Naudojant šiuolaikines technologijas stiklinę dalį galima puošti įvairiais ornamentais, naudojant vienspalves arba spalvotas plevėles. Nerūdijančio plieno turėklų su stiklais montavimas atliekamas naudojant kokybiškus bei sertifikuotus montavimo elementus.
Stiklai gali būti panaudoti ne tik nerūdijančio plieno turėklų konstrukcijose, bet ir balkonų ar terasų apsauginėse tvorelėse kitose užsakovo pageidavimu pateiktose konstrukcijose