Pagrindiniai nerūdijančio plieno laiptų turėklų tipai

Pagrindiniai nerūdijančio plieno laiptų turėklų tipai

Kokie tie nerūdijančio plieno turėklų tipai?

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai gali būti skirstomi įvairiai, bet egzistuoja speciali klasifikavimo sistema, kurioje dažniausiai sutinkamos rūšys yra 304 ir 316 klasės. Kitas aktualus skirstymo variantas yra konstrukcijų montavimo būdas – kaldintas ar virintas. Tam, kad rinkdamiesi turėklus ir sulaukę klausimo apie norimą rūšį, nesutriktumėte, supažindinsime jus su pagrindiais nerūdijančio plieno turėklų tipais.

Suvirintų laiptų turėklų pranašumas – tvirtumas

Suvirinti laiptų turėklai pasižymi didesniu tvirtumu nei jų jų kaldintieji giminaičiai. Suvirintų konstrukcijų neišardysi paprastų veržliarakčių pagalba, tad dėl jų vientisumo galima nesijaudinti net įrengus tokius turėklus galimose vandalų lankymosi vietose. Taip pat šių konstrukcijųų padėtis nesideformuos, tuo tarpu kaldintų turėklų tvirtinimo elementai, veikiami intensyvaus žmonių srauto, gali kiek iškrypti ir prarasti pradinę idealią išvaizdą.

Suvirinti laiptų turėklai nuo kaldintų skiriasi ir tuo, kad pastarieji paprastai būna standartinių formų, o štai pirmųjų suvirinimo variantai gali būti gana neįprasti. Galiausi paminėtina, kad virintų turėklų montavimas yra kiek brangesnis, bet jie nereikalauja papildomų tvirtinimo detalių, kas beveik sulygina aptariamų konstrukcijų rūšių kainas.

Universalesni kaldinti laiptų turėklai

Pagrindinis kaldintų nerūdijančio plieno laiptų turėklų pranašumas yra jų montavimo universalumas. Įsigiję šios rūšies prdukciją, galėsite patys juos įrengti, be to turėsite galimybę eksperimentuoti su konfigūracija – panorėję galėsite keisti turėklų dalis. Dar vienas nemenkas pranašumas – virinimo pėdsakų nebuvimas. Pastaroji savybė suteikia kaldintiems turėklams kiek estetiškesnę išvaizdą nei jų pagrindiniams konkurentams.

Nerūdijančio plieno turėklų tipai  = 304, 316?

Rinkdamiesi nerūdijančio plieno turėklus, veikiausiai sulauksite pasiūlymo svarstyti tarp 304 ir 316 klasių variantų. Plieno tipų yra ir daugiau, bet šie yra dažniausiai naudojami. Nepaisant jų populiarumo, minėti skaičiai jums visiškai nepažįstami? Tikrai nesate tokie vieninteliai.

304 klasės nerūdijantis plienas yra populiariausias tarp visų plieno rūšių. Ant šios medžiagos paviršiaus susiformuojantis oksido sluoksnis suteikia jai atsparumą nuo cheminio poveikio ir korozijos, be to tai yra aukštu ekologiškumo lygiu pasižyminti medžiaga, todėl iš jos pagamintų turėklų tvirtinimas puikiai tinka net maisto pramonei.

316 klasės nerūdijantis plienas iš esmės yra kiek atsparesnė 304 versija. Ji sėkmingiau tvarkosi su korozija, agresyviomis aplinkomis, aukštomis temperatūromis. Šios savybės lemia, kad turėklai, pagaminti iš 316 klasės nerūdijančio plieno, galimi naudoti šaltoje sūrioje jūroje, chemijos pramonėje ar kitose ekstremalaus poveikio aplinkose.

One thought on “Pagrindiniai nerūdijančio plieno laiptų turėklų tipai

Comments are closed.