Nerūdijančio plieno laiptų turėklai užmiesčio namui, kotedžui

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai užmiesčio namui, kotedžui

Kokius laiptų turėklus pasirinkti?

Statant namą iškyla klausimas: kokius laiptų turėklus pasirinkti? Nesvarbu, apie kokį namą eina kalba, ar tai būtų medinis arba plytinis namas – nerūdijančio plieno laiptų turėklai dera prie bet kurio interjero. Priklausomai nuo kokybės jie bus stilingi, praktiški bei ilgaamžiški.
Nerūdijančio plieno laiptų turėklai ar aptvėrimai, įrengti lauke, nesurūdys ir nesuluž, o viduje gražūs nerūdijančio plieno laiptų aptvėrimai suteiks Jūsų interjerui papildomą stilių (sidabrinis nerūdijantis plienas tinka prie bet kurio interjero). Juk ne veltui laiptų aptvėrimai ar turėklai iš šios medžiagos tokie populiarūs – jie įrengiami baruose, klubuose, teatruose.

Tam, kad pasirinktumėte kokybiškus laiptų turėklus ir laiptų aptvėrimus iš nerūdijančio plieno, reikia įsitikinti įmonės geru vardu – gamintoju, plieno kokybe ir pasirinkti laiptų tipą. Išsiaiškinkime.
Pirma- gamintojo reputacija. Šiuo metu yra galimybė pasirinkti gamintoją internetu – daugelis rimtų įmonių savo svetainėse talpina gaminių nuotraukas ir jų pritaikymo interjere pavyzdžius. Būkite budrūs – daugelis sąžiningų įmonių turi kelis fabrikus bei kontaktinių telefonų numerius.

Antra – aptvėrimų kokybė (taip pat nerūdijančio plieno kokybė). Kokybiški nerūdijančio plieno laiptų  turėklai arba aptvėrimai turi būti kruopščiai atpoliruoti (patikrinkite esamus įbrėžimus ir nelygumus-tokie turėklai tarnaus trumpiau) arba gerai atšlifuoti (tai suteikia malonų matinį spindesį). Jeigu renkantis laiptų turėklus busite atsargūs, jie tarnaus jums ilgai ir patikimai.
Trečia – laiptų tipas. Nerūdijančio plieno porankiai tinka bet kokio tipo laiptams! Sraigtiniai, klasikiniai – nesvarbu! Nerūdijančio plieno turėklai puikiai įgauna bet kokią formą, pakanka rasti tinkamą Jums variantą.

Mes papasakojome Jums apie nerūdijančio plieno laiptų turėklų privalumus, kokius turėklus pasirinkti – spręsti Jums.

Kaip gaminami porankiai ir laiptų turėklai?

Nerūdijančio plieno laiptų turėklų ir porankių gamyba prasideda nuo projektavimo. Šiame etape atkreipiamas dėmesys į užsakovų pageidavimus. Formų ir dydžių įvairovė leidžia pirkėjams pasirinkti porankius atsižvelgiant į tam tikrus pageidavimus ir poreikius. Sekančiame etape konstrukcijos gaminamos pagal ISO reikalavimus. Galiausiai konstrukcijos yra montuojamos ir dekoruojamos.

Nerūdijančio plieno porankių rūšys ir ypatumai

Turėklai ir porankiai skirstomi į poliruotus ir šlifuotus.

Turėklų gamyboje naudojami skirtingo skersmens vamzdžiai, taip pat ir sudedamosios dalys, surenkamos paslėptinių tvirtinimo elementų pagalba. Nerūdijančio plieno laiptų turėklų bei porankių formų įvairovė sąlygoja šių konstrukcijų naudojimo variacijas.

Patogus surinkimas bei montavimas taip pat įtakoja plieninių porankių funkcionalumą.

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai nereikalauja ypatingos priežiūros ir sisteminio remonto. Antikorozinių ypatumų dėka nerūdijančio plieno porankiai tinka išoriniams laiptams.

Turėklų konstrukcijos patikimumas bei praktiškumas sąlygoja jų ilgaamžiškumą. Pasirinkus nerūdijančio plieno turėklus, galite būti tikri, kad jie atitiks visus aukščiau minėtus parametrus.

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai tiks bet kokiam interjerui ir įneš prabangos bei subtilumo dvelksmą į aptvėrimų konstrukciją.