Nerūdijančio plieno laiptų turėklai šiuolaikiniam interjerui

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai šiuolaikiniam interjerui

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai – viena iš moderniausiu krypčiu laiptų statyboje. Ši medžiaga leidžia kurti subtilaus dizaino aptvėrimus.
Pagrindinė laiptų aptvėrimų funkcija – apsauginė. Tačiau apart šios funkcijos taip pat yra svarbi dekoratyvinė aptvėrimų paskirtis, kuri leidžia sudaryti bendrą vaizdą apie laiptus.
Nerūdijančio plieno laiptų aptvėrimai – nepakeičiama šiuolaikinio verslo interjero detalė, galinti tapti sėkmingos kompanijos ofiso elegantiško dizaino dalimi. Taip pat nerūdijančio plieno laiptų aptvėrimai puikiai tiks užmiesčio kotedžui apipavidalinti.

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai. Konstrukcija

Tinkamai parinkti aptvėrimai išryškina laiptus. Nerūdijantis plienas dera praktiškai prie visų apdailos medžiagų. Dekoratyviniai gaminiai iš jo yra atsparūs braižymams, dėmėms, pasižymi ilgaamžiškumu.
Laiptų turėklai ir aptvėrimai gali būti suvirintos arba surenkamos konstrukcijos.

Suvirinta laiptų turėklų konstrukcija iš nerūdijančio plieno yra montuojama argono lankinio suvirinimo pagalba su tolimesniu suvirinimo siūlių poliravimu. Surenkamos konstrukcijos aptvėrimai iš nerūdijančio plieno surenkami kaip konstruktorius. Suvirinta laiptų aptvėrimų ir turėklų konstrukcija pasižymi didesniu standumo lygiu. Surenkamos konstrukcijos privalumas – galimybė esant būtinumui papildyti arba pakeisti laiptų aptvėrimų konfigūraciją.

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai. Medžiaga

Laiptų turėklų medžiaga – nerūdijantis plienas su geromis antikorozinėmis savybėmis ir poliravimo kokybe.
Pagrindiniai laiptų aptvėrimų elementai yra turėklai, porankiai ir baliustrada. Porankiai gali būti montuojami ant turėklų, statramsčių arba palei sieną. Apart pagrindinės funkcijos – padėti užlipti laiptais – nerūdijančio plieno porankiai yra dekoratyvinis laiptų elementas. Vaikams porankiai yra įrengiami žemesniame lygyje tam, kad jie galėtų juos pasiekti iš savo ūgio aukščio.
Porankių medžiaga priklauso nuo jų pritaikymo sferos. Kadangi jie pastoviai liečiami rankomis, reikalinga medžiaga, ant kurios nelieka delnų antspaudų ir mechaninių pažeidimų. Tinkamai parinktas paviršius gali pašalinti visus trūkumus ir užtikrinti aptvėrimų ilgaamžiškumą.
Baliustrados užima visą laisvą erdvę ir atlieka apsaugos bei dekoravimo funkcijas. Būtent jos apsaugo žmogų nuo kritimo. Atstumai tarp baliustradų neturi viršyti 15 centimetrų, nes laiptais naudojasi ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.
Nors kalbant apie laiptus, baliustrados prisimenamos vėliausiai, būtent jos atlieka apsauginę ir dekoracinę funkcijas. Būtent jų forma sukuria unikalią laiptų išvaizdą. Renkantis medžiagas baliustradoms, būtina atkreipti dėmesį į išorinę laiptų išvaizdą.
Turėklus,  apsaugančius laiptų aptvėrimus, reikėtų derinti prie visų aptvėrimo elementų. Laiptų turėklus bei porankius tikslinga gaminti iš nerūdijančio plieno. Aukštos kokybės ir patvarumo dėka jie tarnaus ilgai ir nereikalaus ypatingos priežiūros.

Santrauka
Nerūdijančio plieno laiptų turėklai šiuolaikiniam interjerui
Straipsnio pavadinimas
Nerūdijančio plieno laiptų turėklai šiuolaikiniam interjerui
Aprašymas
Nerūdijančio plieno laiptų turėklai – viena iš moderniausiu krypčiu laiptų statyboje. Ši medžiaga leidžia kurti subtilaus dizaino aptvėrimus.
Autorius
Leidėjo pavadinimas
uab
Leidėjo logotipas